Şirketimiz

KR Endüstriyel BT, endüstriyel platformlarda global ve efektif yazılım çözümleri sunan bir endüstriyel bilişim şirketidir. Projelerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek, müşterilerimizin oluşturduğu ürün ve hizmetlere değer katmak, modern endüstriyel otomasyon çözümleri sunarak müşterilerimizin kendi pazarlarındaki rekabet gücünü artırmak bizim misyonumuzu oluşturur.

Yaptığımız iş, müşterilerimizin üretim maaliyetlerini düşürmek, üretimlerini daha verimli yapmak, yatırımlarının kontrol, izlenebilir olarak yönetilmesini sağlamaktır.

Doğal Gaz, Petrol, Su Dağıtım-İletim, Proses, alanlarındaki bilgi ve tecrübelerimiz sürekli geliştirmek, sektörde değişen ihtiyaçların doğru bir şekilde analizini yapmak, sürekli gelişen bilişim ve yazılım enstrümantasyonları bilgi ve becerilerimizi arttırmak çözümlerimizin oluşumundaki dinamiklerdir

Global Yazılım Kalite standartlarına sahip, lider Endüstryel Yazılım firmalarının arasında yer almak ve yenilikçi çözümler sunan bir firma olmak bizim vizyonumuzu oluşturur.